Filtry

Eheim Press

Krystalicznie czysta woda w stawie i najlepsze warunki dla roślin i zwierząt! Innowacyjny PRESS łączy ze sobą maksymalną wydajność i łatwość obsługi wyznaczając nowe standardy. Bez otwierania filtra, może on być efektywnie wyczyszczony dzięki rewolucyjnej technologii Backwash. Wystarczy uruchomić dźwignię w pokrywie i woda popłynie w odwrotnym kierunku czyszcząc w ten sposób filtr. To jest wciąż możliwe w przypadku kiedy filtr jest zakopany w ziemi aby nie popsuć wyglądu ogrodu. Zintegrowana pompa ciśnieniowa pozwala na zainstalowanie filtra poniżej poziomu stawu. Jest ekstra cicha i bezobsługowa. Połącz, uruchom, ciesz się!

Eheim Loop

Krystalicznie czysta woda i najlepsze z możliwych warunki życia dla  roślin i zwierząt zapewnione dzięki czteroczęściowemu procesowi biochemicznemu filtra LOOP. Woda jest automatycznie przepompowywana przez kilka warstw filtracyjnych i zintegrowany osadnik UVC zapobiegający cofaniu się brudu i alg do stawu. Wszystkie elementy filtra są idealnie dopasowane do siebie i niezwykle łatwe w utrzymaniu. Połącz, uruchom i ciesz się!

Lampy UV

Eheim UVC

Pojawiły się glony w stawie, zarazki i bakterie które mogą przyczynić się do chorób ryb? Mamy na to sposób. CLEARUVC wyśmienicie radzi sobie z wymienionymi problemami. Dzięki promieniowaniu UV zwalcza szkodliwe związki przyczyniając się do utrzymania krystalicznie czystej wody w stawie.

Pompy powietrza

Eheim Air

Tlen jest ważny dla aktywnych ryb, wzrostu roślin i procesów biologicznych w stawie. Pompa AIR jest przeznaczona do optymalnego podawania tlenu w stawie dla jego mieszkańców i jednocześnie zapewnia lepszy efekt filtracji przez poprawę krążenia wody. W zdrowym środowisku wodnym dostateczna ilość tlenu wspiera degradację bakteryjną substancji szkodliwych.

Odkurzacze

Eheim VAC40

Odkurzacz EHEIM został specjalnie zaprojektowany do delikatnego czyszczenia dna stawu. Wydajność jest regulowana, aby zapewnić usunięcie brudu bez zbytniego mieszania podłoża.

Pompy wodne

Eheim Play

Nasze niezwykle kompaktowe pompy wodne PLAY mają różnorodne możliwości zastosowania w stawie ogrodowym: Pompy mogą być używane do dekoracyjnych fontann i posągów lub do dostarczania wody do małych strumieni. Pompy PLAY są niezawodne i ciche przy max. wydajności od 1000 do 3500 l / h.