Saki Hikari Growth

hikari growth floating m, Saki-Hikari Growth Floating M 500g, Saki-Hikari Growth Floating M 2kg, Saki-Hikari Growth Floating M 5kg, Saki-Hikari Growth Floating L 5kg, Saki-Hikari Growth Sinking M 3kg

Pokarm wyspecjalizowany do profesjonalnego modelowania i zwiększania masy ciała na potrzeby klasy mistrzowskiej Jumbo. Dobre zdrowie, duża aktywność i ruchliwość to czynniki wpływające na rozwój całego ciała. Pokarm wspomaga te cechy bardzo skutecznie, a wypracowana receptura została sprawdzona i zaaprobowana w dużych japońskich i chińskich hodowlach ryb. Pozwala ona na przejście z kategorii Czempiona do kategorii Jumbo w ciągu jednego sezonu. Mieszanka dobrych tłuszczy, białek i dużej ilości odpowiednich minerałów w harmonijny sposób zapewnia szybki wzrost masy mięśniowo-szkieletowej bez nadmiernego odkładu tkanki tłuszczowej i może dojść do 18-20% w jednym sezonie. Zachowanie prawidłowej kolorystyki ciała jest chronione i zapewnione.

Wskazówki dotyczące karmienia

Ostrożnie karm ilość, którą Twoja ryba całkowicie zużyje w ciągu kilku minut, w zależności od temperatury wody, stanu stawu i poziomu aktywności ryb.

Dostępne rozmiary

Hikari Saki Growth small pellet

Rozmiar Small

Hikari Saki Growth medium pellet

Rozmiar Medium

Hikari Saki Growth medium pellet sinking

Rozmiar Medium (tonący)

Hikari Saki Growth large pellet

Rozmiar Large

Produkty