Hikari Silkworm

hikari silkworm selects, Hikari Silkworm Selects Medium

Pokarm uzupełniający niedobory białka i tłuszczów zwierzęcych występujące po ciężkim sezonie zimowym lub w rekonwalescencji po chorobie. W składzie pokarmu spora zawartość mielonych w całości razem z kokonem poczwarek jedwabnika chińskiego charakteryzujących się dużą zawartością białka, tłuszczy i minerałów. Wysoka koncentracja składników odżywczych pozytywnie wpływa na szybką regenerację organizmu po przejściowych niedostatkach.  Dzięki dużej dawce witamin A, D, E, przemiana materii zdecydowanie się poprawia i wszystkie osłabione lub będące w rekonwalescencji ryby bardzo szybko dochodzą do siebie. Zastosowane techniki produkcyjne w tym suszenie granulatu w niskich temperaturach pozwoliło na uzyskanie w pokarmie wszystkich dostępnych wartościowych składników z larwy jedwabnika. Pokarm zastosowany u zdrowych ryb skutkuje bardzo szybkim przyrostem masy ciała i zwiększeniem witalności.

Wskazówki dotyczące karmienia

Regularnie monitoruj temperaturę i dostosowuj karmy zgodnie z wymaganiami, nigdy nie przekraczaj karmy.
Powyżej 20 ° C
Silkworm Selects ™ powinien stanowić 20% do 40% całkowitej ilości karmionej karmy i być mieszany z innymi dietami Koi ® Hikari. Korzystając z tej mieszanki, karm 2–4 razy dziennie ilość, którą Twoja ryba spożyje w ciągu 5 minut.
Poniżej 20 ° C
Zdecydowanie zalecamy stosowanie Silkworm Selects ™ przede wszystkim jako przysmak stanowiący nie więcej niż 10% całkowitej podanej ilości. W przypadku niższych temperatur zalecamy Hikari Wheat Germ.

Dostępne rozmiary

Hikari Silkworm medium pellet

Rozmiar Medium

Produkty